۱۰ روش تضمینی برای خارج شدن اکانت از بلاک اینستاگرام (رفع Action Blocked)

56

اگر در حال مطالعه این آموزش هستید، احتمالأ اکانت اینستاگرام شما مسدود شده است و دیگر اجازه انجام کارهایی مثل: لایک کردن، کامنت گذاشتن و فالو کردن را ندارید. اگر اکانت اینستاگرام شما مسدود شده باشد، با پیغام Action Blocked مواجه خواهید شد. برای خارج شدن اکانت از بلاک اینستاگرام چی کار کنیم؟ سوال دوم اینکه چرا اینستاگرام اکانت ما را بلاک می کند؟ سوال آخر آیا راهی برای خارج شدن از بلاک اینستاگرام وجود دارد؟

امروز در بخش آموزش اینستاگرام قصد دارم، شما را با چند روش و راه حل برای خارج شدن اکانت اینستاگرام آشنا کنم. توصیه می کنم حتمأ به صورت کامل آموزش را مطالعه نمایید، تا به راحتی برای رفع مسدودی اکانت اینستاگرام خود دست به کار شوید.

چرا اینستاگرام اکانت ما را بلاک می کند؟

چرا اینستاگرام اکانت ما را بلاک می کند؟

دلایل بلاک شدن اکانت اینستاگرام(Action Blocked)

تمامی شبکه های اجتماعی از قوانینی تشکیل شده اند، که کاربران برای استفاده از برنامه یا اپلیکیشن مجبور هستند، که قوانین را رعایت کنند. در حال حاضر App اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران است و جزو پرکاربرد ترین برنامه های گوشی موبایل تلقی می شود.

اینستاگرام هم همانند سایر برنامه ها شامل قوانینی است، که کاربران برای استفاده از آن ملزم به رعایت قوانین هستند. اکثر کاربران از قوانین اینستاگرام اطلاعات کافی ندارند و ممکن است به دلیل نقض قوانین، اینستاگرام اکانت این افراد را بلاک کند.

همینطور که گفتم زمانی که اکانت اینستاگرام شما بلاک می شود، شما از انجام کارهایی همچون لایک کردن، فالو کردن و کامنت گذاشتن محروم می شوید. بنابراین آشنایی با قوانین اینستاگرام جزو ضرورت استفاده از این برنامه پر طرفدارست.توصیه می کنم حتمأ قوانین اینستاگرام را کامل مطالعه نمایید.

چه کار کنیم بلاک نشیم؟ (قوانین اینستاگرام)

شاید برای شما تعجب آور باشد، اما رعایت قوانین ساده زیر می تواند از بلاک شدن اکانت اینستاگرام شما جلوگیری نماید.

 • اطلاعات اکانت اینستاگرام خود را تکمیل نمایید( ایمیل، شماره تلفن، عکس و..)

اگر هنوز اطلاعات حساب اینستاگرام خود را تکمیل نکرده اید! هرچه سریع تر این کار را انجام دهید، زیرا اینستاگرام اکانت هایی که دارای اطلاعات ناقصی هستند را به عنوان یک ربات شناسایی و حساب شما را مسدود می کند.

برای مثال اگر پروفایلتان دارای عکس شما نیست و بیوگرافی شما ناقص است. همچنین اگر شماره تلفن و یا ایمیل خود را در حساب خود وارد نکرده اید حتمأ این کار را انجام دهید.

بهتر است برای جلوگبری و یا خارج کردن اکانت از بلاک اینستاگرام، هر چه سریع تر اطلاعات حساب کاربری خود را تکمیل نمایید.

چه کار کنیم بلاک نشیم؟

 • در حساب اینستاگرام خود پست بذارید

اگر به تازگی حساب اینستاگرام خود را ایجاد کرده اید، ممکن است اجازه لایک و کامنت گذاشتن نداشته باشید. اینستاگرام حساب هایی جدیدی که هنوز پستی در حساب خود نداشته باشند را ربات شناسایی و احتمالأ مسدود می کند.

بنابراین زمانی که حساب جدیدی در اینستاگرام ایجاد می کنید، چند پست متفاوت به مرور زمان در اکانت خود به انتشار بگذارید.

تأکید می کنم از گذاشتن چند پست همزمان خودداری کنید.

 • از پشت سر هم پست گذاشتن پرهیز کنید!

دوستان زیادی را می شناسم که پشت سر هم پست در حساب خود اضافه می کردند و بعد از مدت کوتاهی بلاک شده اند، اگر شما  پشت سر هم پست می گذارید! توصیه می کنم از انجام این کار دست بکشید.

یکی از دلایل اصلی بلاک شدن حساب اینستاگرام گذاشتن پست بی رویه و پشت سرهم است. اگر می خواهید از خطر مسدود شدن اکانت اینستاگرام در امان بمانید. یک روش بسیار ساده این هست که، به صورت منظم پست ارسال نمایید. مثلأ روزی ۱ الی ۳ پست در حساب خود اضافه نمایید.

 • از گذاشتن تصویر و کامنت تبلیغاتی نا متعارف پرهیز کنید!

همینطور که میدونید اینستاگرام شامل قوانینی است. و رعایت قوانین توسط کاربران برای این شبکه اجتماعی بسیار حائز اهمیت می باشد. یکی از قوانینی که اینستاگرام بسیار به آن اهمیت می دهد، استفاده نکردن از عکس های غیر اخلاقی( ترسناک، پورن+۱۸ و..) در حساب کاربران است.

گذاشتن عکس نامتعارف و ارسال کامنت تبلیغاتی می تواند اکانت شما را مسدود نماید.

بهتر است برای جلوگیری از بلاک شدن، از ارسال کامنت تبلیغاتی و عکس غیر اخلاقی خودداری کنید.

 • از منشن کردن بیش از حد دیگران خودداری کنید!

تا به اینجا با مواردی که منجر به مسدود شدن حساب اینستاگرامی می شود آشنا شدیم. یکی دیگر از این موارد منشن کردن یا مورد خطاب قرار دادن بسیار زیاد دیگران است.

احتمالأ معنی این اصطلاح را نمی دونید، منشن کردن یا(Mention) زمانی است که شما از علامت @ استفاده می کنید. استفاده بیش از حد @ یا منشن کردن دیگران در پست ها و کامنت ها و استوری ها توصیه نمی شود.

نکته بسیار مهم اینکه از منشن کردن افراد و صفحاتی که جزو فالوورهای شما نیستند اجتناب کنید.

برای مثال شما برای افرادی که جزو فالوور شما نیستند، پستی به صورت تکرار و با منشن آن افراد ارسال می کنید. اینستاگرام این کار را اسپم تلقی و اکانت شما را مسدود می کند.

 • ارسال بیش از حد پیام به دایرکت دیگران مسدودی حساب در پی دارد

دایرکت اینستاگرام

اگر به دنبال افزایش فالوور در اینستاگرام و کسب درآمد از این شبکه اجتماعی هستید. از ارسال پیام بیش از حد به دیگر حساب ها جدأ خودداری کنید. چون اینستاگرام حساب هایی که برای سایر کاربران پیام ارسال می کنند و پاسخی از سمت کاربر پیام دریافت کننده دریافت نمی کنند را اسپم محسوب می نماید و سریعأ اکانت مورد نظر را بلاک می کند.

یا زمانیکه شما پیامی به دایرکت فرد دیگری ارسال می کنید و کاربر شما را بلاک می کند، درابن حالت اینستاگرام تعداد حساب هایی که شما را بلاک کرده اند را نسبت به میزان فالوور شما بررسی می نماید. اگر تعداد زیاد باشد اکانت شما را مسدود می کند.

توصیه می شود از ارسال بیش از حد پیام خودداری کنید.

 • استفاده از اکانت با چند آی پی مختلف(تغغیر دهنده آی پی )

استفاده از چند اکانت به این معنی است که، شما زمانی که وارد حساب اینستاگرام خود می شوید. برای استفاده سایر برنامه ها و شبکه های اجتماعی که نیازمند تغییر آی پی هستند همچون: تلگرام، فیسبوک، توئیتر و.. از تغییر دهنده آی پی استفاده می کنید. زمانی که آی پی شما تغییر می کند، اینستاگرام به حساب شک می کند که صفحه ی شما هر دفعه با آی پی متفاوت در کشور دیگر در حال فعالیت است و ربات های شناسایی اینستاگرام سریعأ حساب تان را مسدود می کنند.

خیلی از کاربرانی که از من مشاوره گرفتند، با رعایت این نکته توانستند از بلاک شدن حساب اینستاگرام خود جلوگیری کنند.

 • پست و تصاویر دیگران را با نام خودتون به اشتراک نگذارید

یکی از قوانینی که برای اینستاگرام از اهمیت ویژه ی برخوردار است، رعایت قانون کپی رایت می باشد. که متأسفانه در ایران رعایت نمی شود. تا به حال دوستان زیادی از من دلیل بلاک شدن حساب اینستاگرام خود را سوال کردند، سپس با بررسی و مطالعه قوانین، دلیل مسدود شدن حساب این پیچ ها را پیدا کردم. در واقع کپی کردن متن پست وعکس دیگران منجر به بلاک شدن اکانت شما می گردد.

اکثر حساب های اینستاگرام به دلیل کپی کردن متن پست و عکس پیچ های دیگر در صفحه خود توسط اینستاگرام به راحتی شناسایی و مسدود می شوند.

مطلب مرتبط:

آموزش افزودن عکس پروفایل در وردپرس+ افزونه های وردپرس آواتار

آیا می توان پست و عکس دیگران کپی کنیم و بلاک نشیم؟

بله! اگر می خواهید پست و متنی از دیگران کپی می کنید و در صفحه ی خود به اشتراک می گذارید، حتمأ اکانت خود را در حالت Private قرار دهید. زیرا اینستاگرام زمانی که متن کپی در صفحه ی خصوصی شناسایی کند، به خاطر خصوصی بودن صفحه، اکانت مورد نظر را مسدود نمی کند. می تونید برای اطمینان بیشتر قوانین اینستاگرام را مطالعه کنید.

 • تکرار بیش از حد باعث بلاک شدن می شود

سعی داشته باشید از پست ها، کامنت ها و اموجی های تکراری استفاده نکنید. زیرا اینستاگرام به محض شناسایی این عمل اکانت تان را به سرعت بلاک می کند.

در این حالت اینستاگرام با مسدود کردن اکانت، اجازه پست گذاشتن، ارسال کامنت و فالو کردن را از شما می گیرد.

 • استفاده از ربات های لایک و فالو اینستاگرام را کاهش دهید

همینطور که می دونید، مدیران صفحات شبکه های اجتماعی برای رشد کسب وکار خود از ربات هایی استفاده می کنند. این ربات ها از طرف شما می توانند کارهایی از قبیل: لایک کردن، فالو کردن و کامنت گذاشتن انجام دهند.

اگرچه این ربات ها می توانند شما را در افزایش فالوور اینستاگرام کمک نمایند. اما استفاده بیش از حد آنها خطرناک است و توصیه نمی شود. اینستاگرام استفاده از این ربات ها را تأیید نمی کند، زیرا باعث می شود درآمد تبلیغات خود اینستاگرام کاهش یابد.

مطلب ویژه:

کسب درآمد از وردپرس با ۵ روش کاربردی جدید و تضمینی

چگونه از ربات افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کنیم؟

همینطور که گفتم یکی از دلایل بلاک شدن اکانت اینستاگرام استفاده بیش از حد ربات افزایش فالوور است. برای اینکه اطمینان پیدا کنید که ربات شما هیچوقت باعث مسدود شدن اکانت حساب تان نمی شود، به دو نکته مهم توجه داشته باشید

 1. هنگام راه اندازی ربات، میزان فعالیت ربات را کاهش دهید و کنترل داشته باشید( تعداد لایک و فالو بین ۱۰ الی ۱۵ باشد)
 2. از رباتی استفاده کنید که بتواند فعالیت( لایک، فالو و کامنت گذاشتن) را به صورت طبیعی و مناسب انجام دهد.
 • فالو کردن زیاد، باعث بلاک شدن می شود

فالو در اینستاگرام

فالو کردن بیش از حد اکانت افراد در اینستاگرام  نیز یک عمل Spam محسوب می شود و ممکن است اینستاگرام شما را به عنوان یک ربات شناسایی نماید و حساب تان را مسدود کند.

بنابراین از زیاد فالو کردن افراد خودداری کنید. اگر تا به حال بیش از حد افراد را فالو کرده اید و در حال حاضر بلاک شده اید، می توانید برای رفع مسدودی اکانت اینستاگرام خود، در هر یک ساعت فقط ۱۵ الی ۲۰ نفر را فالو نمایید.

اگر تعداد فالوورهای شما بین ۷۰۰۰ الی ۸۰۰۰ نفر است، عجله نکنید زیرا این تعداد حداکثر میزان مناسب یک Page اینستاگرامی می باشد.

 • از لایک کردن بیش از حد خودداری کنید

اینستاگرام تمامی کارهایی که شما انجام می دهید را مورد بررسی قرار می دهد. لایک کردن زیاد پست های دیگران، از لحاظ Instageram ممنوع و قطعأ منجر به بلاک شدن حساب کاربری شما می گردد.

اکثر افراد بر این باورند، که هر چقدر پست های بیشتری لایک کنند، محبوبیت بیشتری کسب می نمایند، اما این طور نیست! بر حسب قوانین اینستاگرام، هر اکانت در یک ساعت حداکثر ۳۰۰ الی ۳۵۰ پست را می تواند لایک کند.

اگر می خواهید حسابتان بلاک نشود، توصیه می کنم از لایک کردن بیش از حد پست دیگران خودداری کنید.

 • از کلمات نامناسب(هرزنامه) هنگام ارسال کامنت پرهیز نمایید

 • عکس مناسب و متعارف برای پروفایل اینستاگرام خود بذارید

مواردی که در بالا به آنها اشاره کردیم، تنها گزیده ای از قوانین اینستاگرام است که با رعایت قوانین ذکر شده می توانید تا حدودی از بلاک شدن اکانت اینستاگرام خود مانع شوید.

در ابن مقاله چند مورد از مهمترین قوانین اینستاگرام را برای شما معرفی کردم. توصیه می کنم برای مطالعه تمامی قوانین به وب سایت اینستاگرام مربوطه مراجعه کنید.

در ادامه به آموزش رفع بلاک اینستاگرام توسط کاربران خواهیم پرداخت. تا شما با انجام روش های رفع بلاک بتوانید اکانت خود را از مسدودی خارج نمایید. با ما همراه باشید.

مطلب پیشنهادی:

آموزش ذخیره عکس پروفایل در اینستاگرام با کیفیت و سایز اصلی

روش های خارج شدن از بلاک (لایک و کامنت) اینستاگرام Action Blocked

روش های خارج شدن از بلاک( لایک و کامنت) اینستاگرام

برای خارج شدن اکانت از بلاک اینستاگرام روش های زیادی استفاده می شود. در این آموزش قصد دارم شما را با بهترین و سریع ترین روش ها آشنا کنم، تا در کوتاه ترین زمان اکانت اینستاگرام خود را از مسدودی خارج نمایید.

مطلب ویژه:

حذف اکانت تلگرام- روش های دیلیت اکانت تلگرام- Delete Account Telegram

آیا راهی برای خارج شدن اکانت از بلاک اینستاگرام وجود دارد؟

پیشنهاد می کنم تمامی روش های خارج شدن اکانت از بلاک اینستاگرام  را مطالعه نمایید. و از این روش های برای رفع مسدودی حساب اینستاگرام خود استفاده نمایید.

زمانی که اینستاگرام حساب شما را مسدود می کند و اجازه لایک کردن، فالو کردن و کامنت و پست گذاشتن را به شما نمی دهد. اکانت شما Action Block شده است و Instagram با پیغام هایی زیر به شما اطلاع رسانی می کند.

                                                                                                                                                                         This Action Was Blocked Instagram

You Have Been Temporarily Blocked. It Looks Like You Ware Misusing This Feature By Going Too Fast

App اینستاگرام ابتدا با اعلام پیام فوق حساب شما را موقت مسدود می کند و سپس با گذشت  زمان محدودی اکانت تان را غیر فعال می کند.

حداقل زمانی که اینستاگرام حساب های مسدود شده را رفع بلاک می کند، بین ۴ ساعت الی ۴ هفته تخمین زده شده است. بنابراین برای خارج شدن اکانت از بلاک اینستاگرام و خلاصی از این مشکل صبر و حوصله داشته باشید.

خارج شدن از بلاک (کامنت، لایک و فالو) موقت اینستاگرام

اگر اکانت شما توسط اینستاگرام بلاک و مسدود شده است. ابتدا از روش های زیر استفاده نمایید تا از بلاک موقت اینستاگرام خارج شوید.

۱٫ رفع بلاک موقت اینستاگرام: قرار دادن کامنت زبان انگلیسی توسط فالورها

یکی از روش های رفع بلاک موقت اینستاگرام، استفاده از کامنت به زبان انگلیسی است. زمانی که حساب شما مسدود می شود شما می توانید با انجام این روش سرعت رفع بلاک توسط اینستاگرام را افزایش دهید.

برای این منظور کافی است، از فالورها و دوستان خود درخواست می کنید تا برای پست های صفحه ی شما کامنت انگلیسی بگذارند. ابتدا عکسی مرتبط انتخاب نمایید سپس بر روی عکس متنی درخواستی اضافه نمایید. برای مثال: بچه ها بلاک شدم لطفأ کامنت انگلیسی برام بذارید.

استفاده از این روش می تواند در رفع موقت بلاک اینستاگرام به شما کمک زیادی داشته باشد.

۲٫ رفع بلاک در اینستاگرام: تغییر ایمیل اکانت اینستاگرام

دومین روشی که قصد دارم به شما معرفی کنم، تغییر ایمیل در اکانت اینستاگرام است. هنگامی که ایمیل حساب خود را تغییر می دهید اینستاگرام ایمیل جدید را یک حساب جدید تلقی می کند و اکانت تان را از مسدودی خارج می کند.

چگونه ایمیل اکانت اینستاگرام را تغییر دهیم؟

برای تغییر ایمیل باید مراحل زیر را انجام دهید.

خارج شدن اکانت از بلاک در اینستاگرام

 • وارد حساب کاربری خود شوید
 • به صفحه نمایه ی پروفایل خود بروید
 • بر روی ویرایش نمایهEdit Your Profile کلیک نمایید و در قسمت اطلاعات خصوصی، ایمیل و یا شماره تلفن خود را تغییر دهید.
 • بعد از اینکه ایمیل یا شماره تلفن حساب خود را ویرایش کردید، اینستاگرام پیامی برای شناسایی و معتبر سازی به شماره تلفن یا ایمیل ارسال می کند. با کلیک بر روی لینک اطلاعات جدید را ذخیره و تأیید نمایید.

روش های خارج شدن از بلاک اینستاگرام( توسط کاربران)

۳٫ تغییر سرویس دهنده اینترنت( تغییر آدرس IP)

وقتی اکانت شما توسط اینستاگرام مسدود می شود، در اصل آدرس IP شما نیز بسته شده است. بهترین روشی که برای دور زدن محدودیت به شما پیشنهاد می کنم، تغییر سرویس دهنده ی اینترنتی شماست.

اگر تا به حال از اینترنت وای فای استفاده می کردید، آن را با اینترنت اپراتور ایرانسل یا همراه اول تغییر دهید.

۴٫ استفاده از ربات های افزایش فالور را متوقف کنید

همینطور که گفتم یکی از قوانینی که برای اینستاگرام  بسیار حائز اهمیت است، استفاده از ربات های افزایش فالور یا برنامه های فالور می باشد. بیشترین اکانت هایی که تا به حال مسدود شده اند. زیرا قوانین اینستاگرام  را نقض کرده اند و از ربات استفاده داشته اند.

پیشنهاد می شود استفاده از ربات های افزایش فالور را برای همیشه متوقف نمایید و برای افزایش فالور از روش های ارگانیک استفاده کنید.

۵٫ قطع فعالیت در اینستاگرام به مدت یک الی سه روز

اگر تا به اینجا اکانت تان از بلاک خارج نشد. توصیه می شود به مدت ۲۴ الی ۷۲ ساعت در اینستاگرام انجام کارهایی مثل: فالو، لایک، کامنت گذاشتن و آنفالو را متوقف نمایید. فقط در ابن مدت وارد حساب خود شوید، ممکن است بعد از گذشت ۳ روز رفع بلاک شوید.

۶٫ ارسال درخواست به اینستاگرام بعد از ۲۴ ساعت

رفع Action Blocked

بهتر است مشکل بلاک شدن حساب خود را با اینستاگرام در میان بگذارید. بنابراین بعد از گذشت ۲۴ ساعت در قسمت گزارش مشکل به اینستاگرام پیام بفرستید. برای انجام این کار ابتدا درقسمت تنظیمات بخش گزارش مشکل یا Report a Problem وارد شوید و سپس درخواست رفع مسدودی را به زبان انگلیسی ارسال کنید.

کاربران زیادی با استفاده از این روش از بلاک اینستاگرام خارج شده اند.

توصیه می شود برای ارسال گزارش مشکل از گوشی موبایل دیگری استفاده نماید.

۷٫ اطلاعات اکانت اینستاگرام خود را کامل کنید

اکثر اوقات اینستاگرام حساب هایی که اطلاعات پروفایل ناقصی دارند را مسدود می کند. پس برای رفع مسدودی اطلاعات اکانت خود را تکمیل نمایید. برای مثال: شماره تماس، جنسیت، ایمیل، بیوگرافی، عکس و… را اضافه و از حساب کاربری خود خارج شوید. جالب اینجاست دوستان زیادی که Action Blocked  شده بودند با استفاده از این روش رفع بلاک شدند.

وقتی اطلاعات حساب را تکمیل می کنید، اینستاگرام صفحه ی شما را صفحه ی جدیدی شناسایی و رفع بلاک می کند.

۸٫ متصل کردن اکانت اینستاگرام به دیگر شبکه های اجتماعی

همینطور که گفتم، اینستاگرام زمانی حساب کاربری را مسدود می نماید که به فعالیت آن حساب مشکوک شده باشد و یا نتواند هویت صفحه مورد نظر را شناسایی کند.

برای ثابت کردن هویت خود به اینستاگرام باید حساب کاربری خود را به دیگر شبکه های اجتماعی متصل نمایید.

پیشنهاد می شود برای خارج شدن اکانت از بلاک اینستاگرام این روش را به کار ببرید.

مطلب پیشنهادی:

آموزش تصویری اضافه کردن سایت به گوگل وبمستر تولز

۹٫ محتوای کپی را از صفحه ی خود حذف کنید

اگر از محتوا، عکسی و ویدئوی کپی در صفحه ی خود استفاده کرده اید، آن را از صفحه ی اکانت حذف نمایید.

نقض قوانین کپی رایت موجب بلاک شدن اینستاگرام می شود.

۱۰٫ از هشتگ و کامنت تکراری دیگر استفاده نکنید

استفاده از هشتگ تکراری  و همچنین کامنت یکسان برای اینستاگرام غیر قابل قبول است. بنابراین به هیچ عنوان از هشتگ و کامنت تکراری استفاده نکنید.

تمامی هشتگ و کامنت های تکراری که برای دیگران گذاشتید تا حد امکان حذف کنید.

سخن پایانی( رفع Action Blocked)

امیدوارم روش های گفته شده در این مقاله، بتواند شما را در خارج کردن بلاک اینستاگرام کمک نماید. اگرچه روش های معرفی شده می تواند شما را تا ۸۰ درصد برای رفع مسدودی پیش ببرد. اما توصیه می کنم قبل از استفاده هر برنامه App ، شبکه اجتماعی، اپلیکیشن و … ابتدا قوانین آن را مطالعه نمایید، تا دچار مشکل نشوید.

در ابن آموزش سعی داشتم، بهترین روش های خارج شدن اکانت از بلاک اینستاگرام توسط کاربران و روش های کمکی دیگر را معرفی کنم.

نظرات خود را در مورد آموزش ثبت نمایید.

منبع: شانی وب

56 نظرات
 1. Negah می گوید

  من بعد از ۲هفته رفع بلاک نشدم با اینکه نه فالو زیاددمیکنم نه لایک

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام. همینطور گفتم مدت زمان رفع بلاک در اینستاگرام از ۴ ساعت تا ۴ هفته تخمین زده شده است. بنابراین سعی کنید ابتدا پروفایل خودتون کامل کنید. دوم اینکه ایمیل رو تغییر بدید و سپس با سرویس دهنده اینترنت دیگر به اینستاگرام پیغام گزارش ارسال نمایید.

 2. شادي بدري می گوید

  سلام آقاي ابراهيمي مشکل من با استفاده از آموزش شما براي اکانت اينستام رفع شد واقعا از مطالب استفاده کردم اميدوارم هميشه موفق باشيد دوست عزيزم

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام دوست گرامی. سپاس از انتخاب شما موفق باشید

 3. اشکان می گوید

  سلام. خاستم تشکر کنم از آموزش بسیار مفید و کامل شما برای رفع بلاک اکانت. من با رعایت نکات گفته شده توانستم پیچم را از مسدودیت خارج کنم.

 4. امید ایرانی می گوید

  سلام دوستان التماس میکنم کمک کنید
  من مدتی از فالور و لایک فیک استفاده میکردم بعد تعداد لایک هام کم شد اینستا رو حذف نصب زدم بعد دیگه نتونستم وارد بشم هر کاری میکنم نمیشه وارد پیج شد خواهش میکنم کمک کنید لطفا دست بوس همتون

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام دوست عزیز.اکثر پیچ هایی که از ربات افزایش فالور استفاده می کردند اینستاگرام شناسایی کرده و بلاک کرده. اولین راه اینکه با سرویس دهنده دیگری به اینستاگرام گزارش رفع ریپورت بدهید. چند روز صبر کنید تا مشکل و درخواست شما بررسی شود. احتمال زیاد مشکل رفع خواهد شد. اگر مشکل رفع نشد با ایمیل و شماره تماس درخواست ریست پسورد بزنید و نکاتی که در آموزش گفتیم را تک به تک اجرا کنید.

 5. ramin shiri می گوید

  با توجه به ترفندهایی که امروز سراسر جهان را گرفته با استفاده از روش های ساده و کاربردی می توان رفع بلاک نمود و از سرویس های انیستاگرام بهرمند گردید.. مطالب بسیار با ارزش و قابل کاربرد بود

 6. Alireza می گوید

  سلام برای من زده بود بلاک تا ۱۷ اکتبر ولی هنوز درست نشده میشه ییزحمت راهنماییم کنی؟؟؟

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام. توصیه می کنم نکات گفته شده را حتمأ رعایت کنید تا رفع مسدودیت توسط اینستاگرام اعمال شود. گاهی اوقات ممکن است رفع بلاک بیشتر طول بکشد.

 7. بی نام و نشان می گوید

  سلام ایا اگر دوستام برای من کامنت انگلیسی بذارن حتما از بلاک در میام ترو خدا جواب بدید واقعا نیاز دارم

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام گذاشتن کامنت انگلیسی یکی از روش های رفع بلاک موقت اینستاگرام است به شرطی که نقص اطلاعات page و صفحه ی اینستاگرام خود را برطرف نمایید و از لایک بیش از حد خودداری کنید.

 8. بابالنگ دراز می گوید

  من کامنتام بلاک شده و نمیتونم کامنت یا کپشن بزارم … رمزمو و تغییر دادم و حتی بیو عکس پروفایلمم عوض کردم …تاثیر نداشته اینستاگرامم ابدیته .چیکار کنم تا خارج بشم ازش ..

 9. بابالنگ دراز می گوید

  من دوباره بلاک شدم …کامنت نمیتونم بزارم ..دوباره لاگین کردم ..رمز عوض کردم …ادرس ایمیل تغییر دادم …اینستا رو لغو ونصب کردم تاثیر نداشت

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام اگر تمامی روش ها را انجام دادید و رفع بلاک نشدید چند روز لایک و کامنت نگذارید. روزی یک پست به اشتراک بگذارید. پروفایل تکمیل کنید و حتما گزارش خرابی ارسال کنید. بعد از گذشت چند روز مشکل رفع خواهد شد

 10. علیرضا می گوید

  من حدود سه روز هست بلاک شدم و ۲۴ ساعته که کلا کاری نمیکنم هم کامنت انگلیسی واسم گذاشتن و هم ۳ یا۴ بار پسوردمو عوض کردم ولی درست نمیشه حتی نمیتونم پست بزارم

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام . اول اینکه لایک و فالو نکنید. به هیچ عنوان با آی پی سایر کشورها وارد اینستاگرام نشید. کامنت زیاد و تکراری ارسال نکنید. کمی صبر داشته باشید احتمالا مشکل تون رفع گردد.

 11. رضا می گوید

  سلام جناب ابراهیمی من چندتا اکانت دارم واز اپ رویال استفاده میکنم اپ اذیت میکرد حذف ونصب کردم وحالا که نصب کردم نمیشه وارد اکانتم بشم و اکانت جدید باز میکنم تا جایی که سوال میکنه چندسال دارید میره وبعد از اون پیغام میده که شما بدلیل نقض قوانین محدود ویا همچین چیزی نمیشه ادامه بدید اکانت فبلیم که میخام وارد شم پیغام میده (خطای نا مشخصی رخ داده) ولی با مرورگر از سایت اینستا میتون وارد اکانتم بشم ویا با گوشی دیگه ای که اپ داره میشه وارد شم ولی هر برنامه ای که نصب کردم اجازه ورود نمیده لطفا راهنمایی بفرمایید

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام.هنگامی که از اینستاگرام استفاده می کنید. آیا از اپلکیشن های تغییر آی پی استفاده می کنید؟

  2. سید می گوید

   ای پی گوشی شما مسدود شده..گوشی رو فلش کنید درست میشه

 12. vidaa می گوید

  سلام خسته نباشید آگه کسی بلاک کرده باشه میشه کاری کرد یا راهی داره که از بلاکی در بیام

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام ممنون.اگر صفحه کسب و کار اینستاگرام شما توسط رقبا و دیگران بلاک شده می توانید به اینستاگرام گزارش عدم تخلف ارسال نمایید تا ثابت گردد، صفحه ی شما معتبر است. مشکل رفع بلاک بستگی به اینستاگرام دارد.

 13. امیر می گوید

  سلام من زیاد فالو آنفالو کردم و بلاک شدم.
  اگه میشه راهنمایی کنید.

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام امیر عزیز. اینستاگرام افرادی را که رفتار غیر مناسب از قبیل: لایک و کامنت بیش از حد، فالو و انفالو زیاد و تکرار پست و هشتگ های تکراری و … ربات تلقی میکند و آن صفحات را تنبیه می کند.
   شما نیز فعلا به مدت چند روز از انجام ابن کارها خودداری کنید تا به احتمال زیاد رفع بلاک شوید.

 14. سوفیا می گوید

  سلام
  من همه کارایی ک گفتید رو انحام دادم ولی بازم نمیتونم فالوو کنم 😑😑من مطمئنم چون شانس ندارم هیچ وقت رفع بلاک فالوو نمیشه پیجم این پنجمین روزیه ک نمیتونم کسیو فالوو کنم 🥺🥺
  اگ روش دگ ای هم برای رفع بلاک فالوو هس لطف کنید ب من بگید 🙏🏼🙏🏼

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام سوفیا خانم عزیز. در چند روز قبل لایک، فالو، کامنت و … بیش از حد استفاده کرده اید؟

 15. Sepehr می گوید

  سلام اقای ابراهیمی من بلاک دائم شدم چیکار باید بکنم؟

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام سپهر دوست گرامی، پیشنهاد میکنم به نکات توضیع داده شده توجه بیشتری داشته باشی و در ادامه تک تک موارد مورد نظر در آموزش فوق انجام بدی. در ضمن برای رفع بلاک دائم باید صبر کنی تا ربات های اینستاگرام صفحه شما را بررسی نمایند.
   موفق باشی

 16. پری می گوید

  سلام
  چرا وقتی اینستاگرامم رو باز میکنم پیام میده متاسفیم نتوانستیم … چندلحظه دیگر دوباره امتحان کنید .
  الان دوروزه اینطوری شده و هر کاری میکنم نمیتونم وارد بشم؟؟؟

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام.
   احتمالا با اپدیت برنامه اینستاگرام مشکل تون رفع بشه، اما اگه رفع نشد به هیچ عنوان هنگامی که فیلتر شکن متصل هستسد از اینستا استفاده نکنید

 17. helena می گوید

  سلا وقتتون بخیر ببخشید من به اکانت اینستام از طریف کروم وارد میشدم منتها چند روزی که همش برام your account has been disable میاره اصلا کلا وارد پیجم نمیتونم بشم با فیلترشکنم امتحان کردم نشد میشه راهنماییم کنین؟

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام
   توصیه میکنم، یک درخواست گزارش خرابی با یک ایدی دیگر به اینستا ارسال کنید.

 18. علی فولادی می گوید

  با سلام خدمت شما اینستاگرام من بلاک شده و از دسترس‌‌خارج شده و حتی پست ها واسه مخاطبین قابل رویت نیست و پیامی اومده که ۲۴ساعت صبر کن آیا برمیگرده؟؟

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام علی عزیز.خیلی از دوستان میپرسند چرا نوشتم صبر کنید چون برای بررسی ربات های اینستا مدتی زمان نیاز داره. احتمالا مشکل تون رفع خواهد شد.

 19. یاس می گوید

  سلام خدمت شما اینستاگرام من بلاک شده تا پنج ماه کارهای بالا رو انجام دادم اما از بلاکی خارج نشدم چه کار کنم حالا؟

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام. گزارش رفع خرابی برای اینستاگرام ارسال کنید.

 20. الهه می گوید

  سلام روز بخیر
  من یک هفته هست بلاک شدم
  و زده بود که تا ۲۴/۴/۲۰۲۱ بلاک شدم
  و من کاری نمیکردم
  یعنی نمیتونستم انجام بدم در مورد لایک و فالو و انفالو
  الان شده ۲۴/۴ ولی هنوز از بلاکی خارج نشدم
  و شما عوض کردم ایمیل عوض کردم
  خارج شدم دوباره وارد شدم
  گزارش مشکل دادم
  ولی توی تایم مقرر هم برام درست نشد

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام تاریخی که اینستا مقرر می کنه دقیق نیست شاید یکم بیشتر زمان بر باشد

 21. پارسا می گوید

  سلام
  من وقتی وارد یک پیج میشم برام میزنه برای حمایت از جامعه اینستاگرام ما شمارو‌ محدود کردیم و وقتی ok رو میزنم همه کار میتونم انجام بدم مشکل چه؟

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام. پیام مورد نظر یعنی اینکه به شما یاداوری می کنه که اگر رفتار نامتعارف انجام بدید بلاک میشید

 22. ناشناس می گوید

  سلام خسته نباشید
  من نزدیک ۱ ماهه پیجم بلاک میتونم کامنت بزارم اما نمیتونم لایک و فالو کنم میشه بگین چیکار باید بکنم
  خیلی ممنون

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام.برای رفع بلاکی باید دیگران شما را فالو و لایک کنند تا رفع بشه مشکل تون

 23. علی زارعی می گوید

  اقا من بلاک شدم چیکار کنم

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام. دلایل بلاک شدن را توضیح دادم مطالعه کنید.

 24. همایون می گوید

  سلام جناب ابراهیمی. تحت مناظره با کاربری در یکی از پست های اینستا فکر کنم پیج بنده را یا ریپورت کرده یا بلاک. به هر حال من نه میتونم پست های خودمو ببینم نه پست های دیکران نه دایرکت نه کامنت نه هیجی ولی داخل پیجم هستم. با اینستاگرام دیگه ام وارد پیجم شدم ولی باز هم دقیقا همینطور بود. ارسال گزارش هم زدم. ولی قسمت ایمیل ها و ویرایش دسترسی ندارم که کارهای بالا رو انجام بدم. چه کار کنم

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام جناب همایون. توصیه می کنم کمی صبر کنید، تا اینستاگرام گزارش شما را بررسی کنه. اگر مشکل رفع نشد یک متن انگلیسی آماده کنید و دلیل بلاک شدن صفحه ی اینستاگرام را بنویسید. حتما با پیچ دیگری گزارش رفع مسدودی ارسال کنید.

 25. خیام می گوید

  سلام.وقتتون بخیر. من یه کلیپی برای یکی از دوستام فرستادم وقتی ارسالش کردم خیلی تلاش کردم برای لغو ارسالش که نشد. بعد از اون همش می نویسه بازخوانی یافت نشد ممکن است بعدا تلاش کنید. صفحه اینستام سفیده هیچ کاری نمی تونم بکنم،چی کار کنم درست میشه؟

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام.احتمالا حافظه کش فایل اندروید پر شده باشه .اینستا حذف کنید و دوباره نصب کنید

 26. امیر می گوید

  سلام .اکانت من بلاک شد کلا اومده بیرون میگه ۳۰ روز دیگه میتونی وارد شی الان ۳۰ روز که تموم شده ۵روز دیگم گذشته شده ۳۵ روز ولی هی میزنه ۱ روز دیگه مونده

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام شما باید قبل ۳۰ روز اکانت ریکاوری می کردبد. به پیغام های اینستا توجه کنید و مراحل مورد نظر تکمیل نمایید.

 27. نسرین می گوید

  سلام خسته نباشید پیج من یکسری از کارهاش مثل فالو لایک ونظر هاش بلاک شده و تا یک هفته تاریخ داده از اونجایی که پیجم کاری و باید فعال باشم اگه تو این یه هفته استوری یاپست بذارم مدت بلاک بیشتر نمیشه توروخدا بگید چکار کنم

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام. بنظرم ابتدا یک پست بذارید و از کسانی که لایک می کنند درخواست کامنت انگلیسی با کلمات متفاوت کنید. دوم اینکه چند روز فالو و لایک انجام ندید. تا بررسی بشه پیچتون.موفق باشید.

 28. سمیرا می گوید

  سلام‌‌ خسته نباشید من اینستام کلا بلاک شده و همش میزنه شما استفاده ی غیر معمول کردید تا ۳۰ روز دیگه اکانت شما معرفی میشه من نه لایک زیادی کردم نه هیچ چیز دیگه ای آیا پیجم برمیگرده ۳۰ روز دیگه

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام ممنون.پیغامی که اینستا براتون فرستاده رو ترجمه کنید. ببینید دلیل بلاک شدن صفحه تون چه چیزی هست؟
   احتمال بازگشت است بنظرم باید تا قبل از ۳۰ روز اکانت ریکاوری کنید.

 29. مرتضی می گوید

  سلام ببخشید من بلاک دایمی شدم چند ماهه رفع نشده میشه راهنمایی کنید رفع بشه ممنون میشم

  1. علی اصغر ابراهیمی می گوید

   سلام. پیشنهاد می کنم از طریق صفحه ی دیگری به اینستاگرام گزارش رفع مسدودی ارسال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.