آموزش ذخیره عکس پروفایل در اینستاگرام با کیفیت و سایز اصلی

0

برنامه اینستاگرام سرشار از تصاویر زیبا، دلنشین و جذاب است. حتی اگر آن تصاویر بر روی پروفایل اینستاگرام دیگران باشد. تا به حال افراد زیادی از من سوال کردند که نحوه ذخیره عکس پروفایل در اینستاگرام چگونه است؟

قصد دارم در این آموزش راه های ذخیره عکس پروفایل در اینستاگرام را به شما آموزش دهم. اگر قصد ذخیره و دانلود عکس پروفایل در Instagram را دارید، حتمأ تا انتهای این آموزش با ما همراه باشید.

  چگونه عکس پروفایل اینستاگرام دیگران را ببینیم؟

How to Download Instagram Profile Pictures

روش های مختلفی برای مشاهده و ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام وجود دارد. شما به راحتی می توانید تصاویر مورد نظر را در ابعاد و کیفیت های مختلف مشاهده و ذخیره نمایید. در این آموزش چند روش ساده به شما معرفی خواهیم کرد، تا بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید. پیشنهاد می کنم حتمأ تا انتهای آموزش همراه ما باشید.

روش های ذخیره عکس پروفایل در اینستاگرام چیست؟

دلایل مختلفی وجود دارند که قصد داشته باشید تصاویر پروفایل در اینستاگرام را با کیفیت و وضوع بالاتری مشاهده و یا دانلود کنید. متاسفانه برنامه اینستاگرام اجازه انجام این کار را به کاربران نداده است. اما روش های ساده و میانبری برای آن وجود دارد. در این بخش نحوه ذخیره عکس پروفایل در کامپیوتر، گوشی های اندروید و دانلود با برنامه های کمکی را آموزش می دهیم.

ذخیره عکس پروفایل در اینستاگرام با کامیپوتر بدون نیاز نرم افزار

برای مشاهده عکس پروفایل در اینستاگرام و یا ذخیره آن، ابتدا در مرورگر اکانت اینستاگرام صفحه مورد نظر را باز کنید. سپس بر روی تصویر Profile Instagram کلیک راست کنید و گزینه Copy Image Address را انتخاب نمایید.

برای سهولت یادگیری و انجام کار می توانید از تصاویر زیر استفاده کنید.

نحوه کپی کردن عکس پروفایل اینستاگرام

در این مرحله یک تب جدید در مرورگر باز نمایید. در قسمت آدرس بار مرورگر، آدرس تصویر کپی شده را Paste نمایید. سپس در آدرسی که وارد کرده اید، قسمت s150x150/ را جستجو و حذف کنید.

دانلود عکس پروفایل

در این مرحله با فشردن دکمه ی Enter بر روی آدرس، تصویر پروفایل اینستاگرام مورد نظر خود را با کیفیت بالا مشاهده خواهید کرد. سپس برای ذخیره یا دانلود عکس بر روی آن کلیک راست کرده و گزینه Save image as را انتخاب کنید.

به همین راحتی می توانید تصویر پروفایل دیگران را با کیفیت مناسب در کامپیوتر خود مشاهده و ذخیره نمایید.

مطلب ویژه:

چگونه در اینستاگرام هشتگ بسازیم؟

ذخیره عکس پروفایل در اینستاگرام در گوشی های اندروید

برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در گوشی های اندروید، از برنامه ها و اپلیکیشن های کمکی استفاده نمایید. کافی ست در آپ استور ها جستجو کنید تا تعداد زیادی از برنامه های کمکی را مشاهده کنید. توجه داشته باشید از برنامه هایی استفاده کنید که، نیازی به وارد کردن اطلاعات حساب کاربری یا ورود به اینستاگرام نداشته باشد. در این بخش به معرفی چند برنامه مطمعن و کاربردی خواهیم پرداخت.

ذخیره ( دانلود ) عکس پروفایل در اینستاگرام با کیفیت بالا

با برنامه Profile Photo Downloader For Instagram

اگر می خواهید از برنامه های قابل اطمینان استفاده نمایید. حتمأ از برنامه هایی که به شما معرفی می کنیم استفاده کنید.

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام با برنامه Profile Photo Downloader for instagram

برای انجام این کار ابتدا برنامه Profile Photo Downloader For Instagram را دانلود و سپس نصب نمایید. نکته قابل توجه اینکه، این برنامه کاملأ رایگان است و نیازی به ورود به اکانت اینستاگرام شما ندارد.

این برنامه برای مشاهده و دانلود عکس پروفایل در اینستاگرام به شما دو روش را ارائه نموده است.

  •  روش اول به این صورت است که، جستجو افراد در داخل خود این برنامه  صورت می گیرد. ابتدا نام کاربری یا آیدی پروفایل مورد نظر را جستجو کرده و سپس با پیدا کردن صفحه ی آن شخص با کلیک بر روی آن تصویر را مشاهده کنید و یا می توانید عکس را دانلود نمایید. همچنین این برنامه قابلیت اشتراک گذاری تصاویر را به شما داده است.
  • روش دوم ساده تر از روش اول است، با کپی کردن آدرس پروفایل فرد مورد نظر می توان به تصاویر با کیفیت بالا دست یافت. برای انجام این روش ابتدا وارد اینستاگرام خود شوید و سپس در اینستاگرام، پروفایل فرد مورد نظر را باز کرده و بر روی تصویر پروفایل آن فرد کلیک کنید و گزینه Copy Profile URL را بزنید. و سپس آدرس کپی شده را در برنامه وارد کنید، تا عکس به صورت خودکار برای شما ذخیره گردد.

برنامه دانلود عکس پروفایل در اینستاگرام در گوشی های اندروید

با Qeek for Instagram – Zoom profile insta DP

برنامه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در اندروید Qeek for Instagram – Zoom profile insta DP

شما می توانید از این برنامه برای مشاهده و دانلود تصاویر به راحتی استفاده کنید. ابتدا برنامه دانلود عکس پروفایل در اینستاگرام Qeek for Instagram – Zoom profile insta DP را دانلود و نصب نمایید. نحوه کار این برنامه به این صورت است که، ابتدا در برنامه آیدی فرد مورد نظر را جستجو کنید و سپس با کلیک بر روی پروفایل، تصویر فرد را مشاهده و یا دانلود کنید.

نکته قابل توجه اینکه، تمامی برنامه های معرفی شده از روش کاری یکسانی قابل استفاده هستند.

مطلب ویژه:

۱۰ روش تضمینی برای خارج شدن اکانت از بلاک اینستاگرام(رفع Action Blocked)

ربات ذخیره عکس پروفایل در اینستاگرام

ربات تلگرام برای دانلود عکس پروفایل

تلگرام، یکی دیگر از برنامه های پرطرفدار و پرکاربرد در بین عموم مردم جهان است. برنامه تلگرام قابلیت های زیادی از طریق ربات ها برای شما فراهم می کند. ربات یا بات ها  bot می تواند کمک زیادی در زمینه های مختلف به کاربران داشته باشند. یکی از قابلیت های ربات های تلگرام، با کمک بات ها شما به راحتی می توانید اقدام به دانلود عکس پروفایل در اینستاگرام کنید.

مطلب پیشنهادی:

حذف اکانت تلگرام- روش های دیلیت اکانت تلگرام- Delete Account Telegram

نحوه راه اندازی ربات @Instasave_bot

روش کار با ربات  Instasave_bot@  بدین شکل است. ابتدا ربات راه اندازی و دکمه ی Start  را بزنید. سپس زبان مورد نظر را انتخاب کنید و در آخر آیدی اینستاگرام شخص مورد نظر را با @ وارد نمایید. یا اینکه وارد صفحه ی پروفایل آن شخص شوید، در قسمت بالا سمت چپ دکمه ی سه نقطه را بزنید و گزینه کپی نشانه اینترنتی نمایه را انتخاب و  آدرس نمایه را در  ربات وارد کنید. به همین سادگی می توانید عکس پروفایل دیگران را با کیفیت بالا مشاهده و یا ذخیره نمایید.

ربات تلگرام عکس پروفایل

همچنین می توانید از قابلیت های دیگر این ربات، ذخیره پست، فیلم، داستان و عکس نیز استفاده نمایید. نکته مهم اینکه در صورت خصوصی بودن اکانت اینستاگرام فرد مورد نظر فقط می توانید عکس پروفایل آن شخص را مشاهده و ذخیره کنید.

ربات های بسیاری زیادی در تلگرام وجود دارند توصیه می کنم، حتمأ از بات هایی استفاده نمایید که نیاز به وارد کردن اطلاعات اضافی و مهم از شما نباشد.

ربات های دیگری وجود دارند و می توانید از آنها استفاده کنید مانند:

Regram@

Bing@

چگونه عکس پروفایل اینستاگرام دیگران را ببینیم؟ وب سایت izuum دانلود عکس پروفایل در اینستاگرام

اگر گوشی موبایل در دسترس نیست و قصد دارید عکس پروفایل دیگران را مشاهده نمایید. نگران نباشید، به راحتی با وب سایت izuum می توانید  به مشاهده و دانلود عکس پروفایل شخصی اینستاگرام بپردازید.

سایت izuum دانلود عکس پروفایل

برای انجام این کار به آدرس  www.izuum.com بروید. آیدی یا نام کاربری فرد را در کادر جستجو وسط سایت وارد کنید و سپس دکمه ی اینتر را بزنید، تا عکس پروفایل را با کیفیت بالا و ابعاد بزرگ مشاهده و تصویر شخص را دانلود کنید.

سخن پایانی

همینطور که مطالعه کردید در این مطلب چند روش آسان و کاربردی برای ذخیره عکس پروفایل در اینستاگرام را آموزش دادیم. چنانچه در مورد هر کدام از روش ها و مراحل سوال و نظری داشتید، در بخش دیدگاه به ثبت برسانید.

منبع: شانی وب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.