بهترین یخچال فریزر دو قلو – ۷ یخچال فریزر برتر ایرانی و خارجی

0

یکی از مهم ترین و تقریبأ گران ترین وسایل آشپزخانه یخچال فریزر است. یخچال ها از نظر ظاهری و ظرفیت در انواع مختلفی تولید و عرضه می شوند. یکی از پر طرفدار ترین و رایج ترین یخچال ها، یخچال فریزر دو قلو می باشد. برای تهیه بهترین یخچال فریزر دو قلو ایرانی و خارجی حتما تا انتهای این مقاله با ما باشید.

 یخچال فریزر دو قلو

بهترین-یخچال-فریزر-دو-قلو
بهترین-یخچال-فریزر-دو-قلو

یخچال فریزر دو قلو به یخچالی می گویند که دستگاه یخچالی آن با دستگاه فریزر آن از هم جدا باشند، ولی از نظر ظاهری با هم دیگه هم خوانی داشته باشند. به زبان ساده تر اگر بخواهیم بیان کنیم باید بگوییم که یخچال فریزر دو قلو، یک یخچال و یک فریزر مجذا از هم می باشند که توسط یک کارخانه و یک برند تولید شده و به فروش می رسند.

پیشنهاد می کنم، حتمأ مطلب در مورد بهترین یخچال فریزر خارجی را نیز مطالعه کنید.

بهترین یخچال فریزر دو قلو ایرانی و خارجی

این یخچال ها بیشتر مناسب افرادی است که مواد غذایی را در حجم زیادی نگه داری می کنند. و معمولا افرادی که بهترین یخچال فریزر دو قلو ایرانی و خارجی  را خریداری نموده اند، هیچوقت از کمبود جا و ظرفیت گله ای نداشته اند.

یکی از معیار های مهم انتخاب بهترین یخچال فریزر، فضای آَشپزخانه می باشد. زیرا باید با توجه با فضای آشپزخانه و امکان جا شدن یخچال در آن، یخچال فریزر خود را انتخاب کنیم.

یخچال-فریزر-دو-قلو
یخچال-فریزر-دو-قلو

 البته با تولید بهترین یخچال فریزر دو قلو ایرانی و خارجی این مشکل نیز برطرف شده است، چون که می توانید در صورت نیاز و کمبود جا دستگاه یخچال را در یک سو و دستگاه فریزر را در سوی دیگر آشپزخانه قرار دهید.

راهنمای خرید بهترین یخچال فریزر دو قلو ایرانی و خارجی

موتور یخچال فریزر

از نکات مهمی که حین خرید بهترین یخچال فریزر باید به آن توجه کنید، نوع موتور یخچال است. اگر یخچال فریزر دو قلو دارای موتور اینورتر دار باشد، مصرف برق کمتری نسبت به مدل های دیگر دارد. از خوبی های این موتور صدای کم آن و نداشتن لرزش است.

جنس بدنه یخچال فریزر

استیل بهترین جنس بدنه برای یخچال است. بدنه استیل در برابر ضربات و اسباب کشی ها مقاوم بوده و ظاهری شیک و زیباتر را به یخچال می دهد. و همچنین بدنه استیل خیلی دیر کثیف شده و در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارد.

نورپردازی

 داشتن نورپردازی خوب در یخچال فریزر بسیار مهم است. علاوه بر اینکه ظاهری شیک را به یخچال می دهد باعث می شود در محیط های تاریک به راحتی داخل یخچال را مشاهده کنید.

فضای آشپزخانه برای یخچال فریزر

یخچال فریزر های دو قلو در برند های مختلف سایز های متفاوتی دارند. پس حتما قبل خرید بهترین یخچال فریزرخارجی، محلی که قرار است یخچال در آن قرار گیرد را با دقت اندازه گیری کنید و متناسب با آن فضا یخچال مورد نظر خود را تهیه کنید.

درست است که بهترین یخچال فریزر دو قلو ایرانی و خاجی را می شود جدا از هم قرار داد ولی باید به سقف آشپزخانه هم دقت شود تا به راحتی یخچال فریزر در آن قرار گیرد و مشکلی برای یخچال فریزر پیش نیاید.

یخچال فریزر دو قلو خارجی
یخچال فریزر دو قلو خارجی

بودجه خرید

برای یک خرید موفق، حتما قبل اقدام به خرید یخچال فریزر بودجه خود را مشخص کنید. تا بدون سردرگمی، متناسب ترین یخچال فریزر را انتخاب نمایید. بهترین یخچال فریزر اسنوا را می توانید با بودجه بسیار مناسب تهیه کنید.

مواد غذایی مصرفی

افرادی که دیر به دیر به خرید می روند و در حجم بالایی خرید می کنند، بهترین انتخاب برای آن ها یخچال فریزر دو قلو است. ولی افرادی که روزانه خرید می کنند و حجم مصرفی مواد غذایی آن ها کم است، بهتر است مدل های دیگری از بهترین یخچال فریزر خارجی یا ایرانی را انتخاب کنند.

مزایای بهترین یخچال فریزر دو قلو ایرانی و خارجی

در ادامه به چند مورد از مزایای بهترین یخچال فریزر خواهیم پرداخت.

فضای بزرگ

یخچال فریزر های دو قلو نسبت به باقی مدل های یخچال فریزر از فضا و جای بیشتری برخوردار است. و با خیال راحت می توانید مواد غذایی را در حجم زیاد در آن نگه داری کنید.

قیمت مناسب

بهترین یخچال فریزر دو قلو ایرانی و خارجی نسبت به یخچال های ساید بای ساید ارزانتر است. و می توانید با بودجه نه چندان زیاد یخچال فریزر خود را تهیه نمایید.

فریزر جا دار

فضای فریزر این نوع از یخچال ها بخاطر مجزا بودن یخچال فریزر از یخچال، نسبت به مدل های دیگر بسیار جا دار تر و بزرگ تر است.

یخچال-فریزر-دو-قلو-خارجی
یخچال-فریزر-دو-قلو-خارجی

دوام و عمر طولانی

با آزمایش ها و تحقیق هایی که صورت گرفته است، عمر و دوام بهترین یخچال فریزر دو قلو ایرانی و خارجی بسیار بیشتر از مدل های دیگر می باشد.

قابلیت جدا کردن یخچال و فریزر از هم

همانطور که قبلا اشاره کردیم با داشتن قابلیت جدا سازی یخچال و فریزر از هم، می توانید کمبود فضای خود را با این روش جبران کنید.

سرمایش بدون برفک

یکی از سخت ترین و وقت گیر ترین کارها، خالی کردن برفک یخچال و فریزر است. که باید تمام مواد خوارکی را از یخچال خالی نموده و پس از خالی کردن برفک دوباره در جای خود قرار دهیم.

ولی در بهترین یخچال فریزر دو قلو ایرانی و خارجی نیازی به این کار نیست.

دمای یکسان در همه جای یخچال

از امکانات و ویژگی های خوب بهترین یخچال فریزر دو قلو این است که دمای یکسانی را در تمام یخچال پخش می کند و باعث می شود که مواد غذایی در هرکجای یخچال که باشند تازه و خنک نگهداری شوند.

مدل های بهترین یخچال فریزر دو قلو ایرانی و خارجی

حال می خواهیم چند برند معروف از بهترین یخچال فریزر دو قلو ایرانی و خارجی را به شما معرفی نماییم.

یخچال فریزر دو قلو اسنوا

یخچال و فریزر دوقلو ۳۶ فوت اسنوا مدل SN6-1018 / SN5-1018 با ویژگی بدون برفک، smart cooling، آبسردکن، دوقلو و ساید بای ساید، به عنوان یک انتخاب مناسب و عملی در جهت تأمین نیازهای سردخانه‌ای خانوارها معرفی می‌شود. این محصول دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که ارتقاء کیفیت و کارایی تجربه استفاده را ارائه می‌دهد. یخچال و فریزر اسنوا به عنوان دو محصول حیاتی در خانه‌ها، باید دارای کیفیت و قابلیت‌های برتری باشند.

 

اسنوا به عنوان یک برند داخلی با تمرکز بر کیفیت، این نیازها را با موفقیت برآورده می‌کند. با استفاده از تمامی قطعات داخلی ایرانی، این یخچال و فریزر دوقلو ۳۶ فوت اسنوا به تجربه اشتغال و تقویت صنعت داخلی نیز کمک می‌کند. یکی از جلب‌کننده‌ترین ویژگی‌های این محصول، کمپرسور نسل جدید High Efficiency است که با بهره‌برداری از تکنولوژی پیشرفته، مصرف انرژی را به حداقل می‌رساند و بازدهی عملکرد یخچال و فریزر را افزایش می‌دهد.

مشاهده قیمت روز، عکس ها، توضیحات بیشتر و خرید این محصول

یخچال فریزر دو قلو دوو

یخچال و فریزر دوقلو مدل DLR-2030MW یکی از محصولات باکیفیت و مدرن دوو است. این دستگاه به دریچه گردش هوای سه‌بعدی مجهز شده است که مواد غذایی داخل یخچال تازه می‌ماند. یخچال و فریزر دوقلو دوو دارای سامانه کنترل سرمایش الکترونیکی است که بوی نامطبوع داخل دستگاه را از بین می‌برد. حتی کمپرسور پربازده این یخچال و فریزر دوو مانع کپک زدن و فاسد شدن مواد غذایی می‌شود. همچنین، محفظه نگهداری میوه و سبزیجات در مدل DLR-2030MW تعبیه شده که از خراب شدن آنها جلوگیری می‌کند.

 

یخچال و فریزر دوقلو دوو فضای جاداری برای قرار دادن انواع مواد غذایی دارد. این محصول از طبقات شیشه‌ای بدون قاب برخوردار است که زیبایی خاصی به دستگاه داده است. مدل DLR-2030MW به یک مخزن آب سردکن مجهز شده که دارای یخ‌ساز متصل به آب شهری است. همچنین‌، یخچال و فریزر دوقلو دوو در برابر برفک مقاوم است و آنها را ذوب می‌کند. برند دوو، یکی از برترین برندهای تولید‌کننده یخچال و فریزر در دنیاست. این برند با تولید محصولاتی با کیفیت و متنوع، سعی در تامین نیازهای مشتریان خود داراست.

مشاهده قیمت روز، عکس ها، توضیحات بیشتر و خرید این محصول

یخچال فریزر دو قلو هیمالیا

یخچال و فریزر دوقلو هیمالیا مدل NF280a-NR440a از تولیدات برند هیمالیا و مجهز به آبسردکن و یخساز اتوماتیک است. یخچال این محصول دارای محفظه‌های نگهداری میوه و سبزیجات همراه با کنترل رطوبت (Moisture Balance) است که به همین دلیل مواد غذایی و اقلام خوراکی قرار گرفته در این محفظه‌ها مدت زمان طولانی‌تری باطراوت و تازه می‌مانند. LED داخلی و نمایشگر لمسی از دیگر ویژگی‌های یخچال و فریزر هیمالیا مدل آلفا هستند.

شرکت سازنده هنگام تولید این محصول آن را به فیلتر آب مجهز کرده است بنابراین از تهیه‌ی آب تصفیه شده برای آشامیدن بی‌نیاز خواهید بود. هوم بار قرار گرفته در قسمت یخچال امکان دسترسی شما به مواد غذایی و خوراکی‌هایی را که بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند فراهم می‌کند و می‌توانید بدون باز کردن درب اصلی یخچال از آن‌ها استفاده کنید. به این ترتیب مصرف انرژی محصول هم بهینه‌تر خواهد بود. این محصول برای حفظ طراوت و تازگی مواد خوراکی که قصد نگهداری از آن‌ها را دارید گزینه‌ی مناسبی است.

مشاهده قیمت روز، عکس ها، توضیحات بیشتر و خرید این محصول

یخچال فریزر دو قلو دیپوینت

دیپوینت برند نام آشنای ایرانی است که کیفیت محصولات تولید شده توسط این شرکت شانه به شانه کالاهای مشابه کره ای رقابت می کند . یخچال و فریزر دیپوینت دوقلو D5i با موتور اینورتر خطی کم مصرف با ظرفیت ۳۳۰ لیتر برای یخچال و ۲۷۷ لیتر برای فریزر، در مجموع فضای بسیار جاداری را برای ذخیره و انجماد مواد غذایی در اختیار شما می‌گذارد. می توان اینگونه بیان کرد که D5i محصولی متناسب با خانواده های پرجمعیت یا افرادی است که حجم زیادی از مواد منجمد را نگهداری می کنند.

این محصول دارای دو دستگاه کاملا جداست اما این دو کاملا با یکدیگر هماهنگ عمل میکنند و یک محصول را تشکیل می دهند.از مشخصه های بارز این محصول میتوان به موارد زیر اشاره نمود:۱- به هیچ وجه برفک نمیزند. NO FROST – مجهز به یخساز اتوماتیک می باشد – مجهز به آبریز بیرونی می باشد:که باعث کاهش نیاز به باز و بسته کردن درب و در نتیجه کاهش مصرف برق می شود.- دارای حالت انجماد سریع – دارای محفظه نگهداری مرغ ، گوشت و سبزیجات با حفظ تازگی – دارای ۳ سنسور کنترل دما۶- سیستم روشنایی LED کم مصرف.

مشاهده قیمت روز، عکس ها، توضیحات بیشتر و خرید این محصول

یخچال فریزر دو قلو الکترواستیل

حتما شما هم وقتی اسم یخچال دوقلو به گوشتان می‌رسد، ذهنتان پیش یخچال و فریزرهای قدیمی می‌رود؛ اما الکترواستیل با طراحی یخچال فریزر دوقلو مدل Electro Unique ES23 هر بیننده‌ای را به خطا می‌‌اندازد؛ چرا که در نگاه اول، طراحی این یخچال کاملا مشابه ساید بای ساید است. این یخچال در سه رنگ سفید براق، سفید چرمی و سیلور طراحی شده و افراد بسته به سلیقه و دیزاین آشپزخانه خود می‌توانند هر کدام از آن‌ها را انتخاب کنند.

پیشنهاد می کنم اگر به دنبال بهترین یخچال فریزر دو قلو  هستید. یخچال فریزر الکترو استیل دارای زیبایی فوق العاده، جادار، با کیفیت و با صرفه اقتصادی است. حتمأ این مدل یخچال را برای آشپزخانه خود خریداری نمایید.

مشاهده قیمت روز، عکس ها، توضیحات بیشتر و خرید این محصول

یخچال فریزر دو قلو جی پلاس

یخچال و فریزر دوقلوی جی‌پلاس مدل M2515 از سری محصولات پرطرفدار جی پلاس است. این یخچال بسیار زیبا طراحی شده و برای یک خانواده با جمعیت متوسط به بالا مناسب است. از نظر قطعات نیز ، جی‌پلاس از مواد اولیه بسیار مرغوب استفاده کرده تا تضمینی برای کیفیت محصول باشد.

هچنین فریزر دوقلو جی‌پلاس M2515 دارای کشوهای بزرگ و کوچک و طبقات مختلف است تا نگهداری و انجماد موادغذایی به‌راحتی و به‌سرعت انجام گیرد و دسترسی به آن‌ها نیز ساده باشد. روی درِ فریزر نیز طبقات کوچکی در نظر گرفته شده است تا موادغذایی یا بسته‌های کوچک در آن‌ها جای گیرند و منجمد شوند.

مشاهده قیمت روز، عکس ها، توضیحات بیشتر و خرید این محصول

یخچال فریزر دو قلو کلور

طراحی داخلی گسترده با امکان جدا‌سازی مواد غذایی، از قابلیت‌هایی است که به خوبی در یخچال و ‌فریزر دو قلو مدل Glory کلور دیده می‌شود. تعداد پنج طبقه و دو کشو در یخچال و پنج عدد کشو در فریزر با عمق و ابعاد مناسب، دست کاربر را برای گنجاندن خوراکی‌های مورد علاقه باز گذاشته است. موتور اینورتر کم مصرف با کارکردی مناسب با هر شرایط آب و هوایی نه تنها مصرف انرژی این محصول را پایین نگه داشته بلکه به طول عمر بالای آن کمک می‌کند.

سیستم برفک زدایی به منظور رهایی از پر چالش‌ترین مشکل یخچال‌های قدیمی، از ویژگی‌هایی است که نباید به آسانی از کنار آن گذشت. یخساز اتوماتیک و آبسردکن مجهز به فیلتر تصفیه خانگی شرایط استفاده از این مدل را آسان کرده‌است. گردش هوای خودکار و تنظیم دمای داخلی به صورت هوشمند، کارکرد هرچه بهتر در این مدل را ارائه می‌کند. دو نمایشگر مجزا لمسی، مدیریت و کنترل گلوری کلور را بر عهده دارد. در بخش طراحی دستگیره‌های سراسری که گسترش عمیاتی بالایی را به ارمغان می‌آورد جلوه بصری خاصی به محصول بخشیده است.

مشاهده قیمت روز، عکس ها، توضیحات بیشتر و خرید این محصول

سخن آخر

با توجه به مطالب گفته شده به این نتیجه می رسیم که برای داشتن یک خرید موفق در ارتباط با بهترین یخچال فریزر دو قلو، حتما باید قبل از اقدام به خرید در مورد ویژگی ها و مشخصات آن ها تحقیقات کامل را انجام دهیم. و با توجه به فضای آشپزخانه، تعداد افراد خانواده و حجم مواد مصرفی، یخچال فریزر خود را انتخاب کنیم. یکی از بهترین انتخاب ها با توجه به مطالب بالا، یخچال فیزر دو قلو می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.